دانش و فناوریموبایل و تبلت

Withings U-Scan یک آزمایشگاه آنالیز ادرار هوشمند است


(Pocket-lint) – Withings دستگاه U-Scan را معرفی کرد، یک دستگاه آنالیز ادرار بدون هندز که می توانید در خانه از آن استفاده کنید.

طراحی سنگریزه مانند به این معنی است که می توانید U-Scan را در کاسه توالت خود قرار دهید و به شما امکان می دهد روی آن ادرار کنید تا بتواند نمونه شما را گرفته و آنالیز خود را انجام دهد. سپس آن را در موقعیت توالت قرار دهید.

طیف وسیعی از فناوری ها درگیر هستند – که لازم نیست نگران آن باشید – بنابراین فقط ادرار می کنید و U-Scan بقیه کارها را انجام می دهد و نتایج را به برنامه همراه در تلفن هوشمند شما ارسال می کند.

از نظر فنی تر، چند تست مختلف در زمان راه اندازی در دسترس است. سیکل اسکن وجود دارد که چرخه قاعدگی زنان و Nutri Balance را دنبال می‌کند، که نگاهی متابولیک به هیدراتاسیون و تغذیه دارد و نتایج آن در برنامه گزارش شده است.

ویدیوی روز جیبی

خود دستگاه برای آزمایش مناسب نیاز به بارگیری کارتریج دارد و هنگامی که ادرار را تشخیص داد (می تواند تفاوت بین ادرار و مایعات دیگر را تشخیص دهد)، نمونه برداری می کند و آن را در غلاف آزمایش قرار می دهد. در اینجا واکنش آزمایش با دفع ادرار اضافی انجام می شود. پس از شستشوی توالت، کل دستگاه شستشو داده می شود.

به طور هوشمندانه، همچنین می تواند تفاوت بین کاربران را تشخیص دهد، بنابراین چندین نفر می توانند از مزایای سیستم استفاده کنند و نتایج آزمایش را دریافت کنند.

کارتریج ها برای حدود 3 ماه طراحی شده اند، در حالی که سیستم مدولار به این معنی است که Withings می تواند به توسعه آزمایش های مختلف برای نشان دادن نشانگرهای زیستی مختلف ادامه دهد، بنابراین این سیستمی است که به طور بالقوه می تواند در آینده برای پشتیبانی از نیازهای مختلف سلامت گسترش یابد.

کل سیستم توسط اپلیکیشن Withings پشتیبانی می‌شود، که روشی مناسب برای پیگیری نتایج، تفسیر آنها و انجام اقدامات مناسب ارائه می‌دهد. برای سیکل اسکن که به وضوح می تواند بینشی در مورد باروری ارائه دهد، در حالی که Nutri Balance به سطح pH، ویتامین و کتون نگاه می کند تا افراد را به سمت سبک زندگی بهتر راهنمایی کند.

را Withings U-Scan در سه ماهه دوم سال 2023 در اروپا راه اندازی خواهد شد و قیمت آن 499.95 یورو خواهد بود. برای کیت استارت شامل دستگاه و یک کارتریج، پس از آن می‌توانید مشترک شوید تا جایگزین‌های معمولی کارتریج را دریافت کنید، یا آنها را به‌صورت جداگانه خریداری کنید.

در ایالات متحده، Withings U-Scan منتظر تایید FDA است.

کارتریج های پزشکی آینده برای آزمایش های دیگر مشمول تاییدیه نظارتی خواهند بود.

نوشته کریس هال
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا