دانش و فناوریموبایل و تبلت

Works with Sonos چیست و کدام دستگاه‌ها سازگار هستند؟


خوراکی های کلیدی

 • برنامه Works with Sonos محصولاتی را تأیید می کند که به طور یکپارچه با سیستم صوتی خانگی Sonos متصل می شوند و استانداردهای طراحی و صدا را برآورده می کنند.
 • این برنامه شامل شرکت ها و دستگاه های مختلفی مانند Lutron، Schneider Electric، iPort، TunesMap، Alarm.com، Wink و غیره است که ویژگی هایی مانند کنترل روشنایی، کنترل HVAC، صفحه کلید از راه دور، مستندهای تعاملی و اتوماسیون خانه هوشمند را ارائه می دهد.
 • کاربران می‌توانند Sonos را با طیف وسیعی از دستگاه‌ها، از جمله سوئیچ‌ها، کنترل‌های از راه دور، گوشی‌های هوشمند و برنامه‌ها ادغام کنند که امکان کنترل و اتوماسیون آسان سیستم Sonos خود و همچنین ادغام با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند مانند چراغ‌ها و پرده‌ها را فراهم می‌کند.


Sonos یک سیستم صوتی خانگی چند اتاقه است که بلندگوها و نوارهای صوتی مختلفی را در مجموعه خود ارائه می دهد. همه دستگاه‌های Sonos به‌طور یکپارچه از طریق یک شبکه Wi-Fi مش به یکدیگر متصل می‌شوند، اما بلندگوهای Sonos با برخی از دستگاه‌های شخص ثالث نیز کار می‌کنند.

اینجاست که برنامه Works with Sonos وارد می‌شود. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد پلتفرم Works with Sonos بدانید، به همراه دستگاه‌هایی که سازگار هستند و کدام شرکت‌ها دارای گواهینامه هستند، آورده شده است.

Sonos Era 100

Sonos Era 100 یک اسپیکر عالی است که صدای فوق العاده، قابلیت های الکسا، بلوتوث و طراحی دوست داشتنی را ارائه می دهد.

Works with Sonos چیست؟

برنامه Works with Sonos به این معنی است که هر محصول یا دستگاهی با نشان Works with Sonos دارای گواهینامه اتصال یکپارچه به سیستم صوتی خانگی Sonos است.

برای اینکه یک محصول گواهینامه دریافت کند، باید استانداردهای دقیق Sonos را از نظر طراحی و صدا رعایت کند.

کدام دستگاه ها با برنامه Works with Sonos سازگار هستند؟

تعدادی از شرکت‌ها در فهرست گواهی‌نامه‌های Works with Sonos وجود دارند، و این شرکت می‌گوید که همیشه به دنبال شرکای جدید برای ادغام محصولات خود است.

در اینجا لیست فعلی شرکت ها و دستگاه های آنها که الزامات Works with Sonos را برآورده می کنند، آمده است:

 • لوترون
 • اشنایدر الکتریک
 • آی پورت
 • TunesMap
 • Alarm.com
 • چشمک
 • یونومی
 • ABB
 • URC
 • اونکیو
 • راکو
 • نیکو
 • Wondrwall
 • نخبه
 • اینتگرا
 • سنیک
 • ایلان
 • Ikea Home Smart

شرکت های حاضر در برنامه Works with Sonos چه چیزی را ارائه می دهند؟

این خلاصه‌ای از آنچه شرکت‌های حاضر در برنامه Works with Sonos ارائه می‌دهند، است.

لوترون

Lutron کنترل مستقیم و تک لمسی هر بلندگوی Sonos را به همراه روشنایی، پرده ها و گرمایش مرکزی ارائه می دهد. آنهایی که Lutron دارند می‌توانند به همان روشی که چراغ‌ها و پرده‌ها را کنترل می‌کنید، پخش، مکث، رد کردن آهنگ‌ها و تنظیم صدا را انجام دهند.

اشنایدر الکتریک

 • راه حل اتوماسیون خانگی KNX

Schneider Electric یک برنامه Schneider Electric Sonos ایجاد کرد که به طور یکپارچه با کنترلر Wiser for KNX IoT خود ادغام می شود و کنترل نور، کنترل کور و شاتر و کنترل HVAC را ارائه می دهد.

آی پورت

iPort دکمه های فوری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد هر دستگاه Sonos را از طریق صفحه کلید صوتی xPRESS کنترل کنند. به لطف آهنرباهای داخلی می‌توانید در مورد علاقه‌مندی‌های Sonos خود پیمایش کنید، صدا را کنترل کنید و آهنگ‌ها را رد کنید و صفحه‌کلید را می‌توانید روی دیوار یا هر جای دیگری نصب کنید.

TunesMap

TunesMap یک مستند تعاملی از فیلم‌ها، هنر، مد، کتاب‌ها، عکس‌ها، مقاله‌ها، ویدیوها و کالاهای هنرمندی که در حال گوش دادن به آن در بلندگوی Sonos خود هستید ایجاد می‌کند و در صورت داشتن آن، آن را به Apple TV نمایش می‌دهد.

Alarm.com

ادغام Alarm.com و Sonos به کاربران اجازه می دهد تا یک صحنه در برنامه Alarm.com ایجاد کنند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا زمانی که به خانه می‌رسند روی برنامه Alarm.com ضربه بزنند تا سیستم امنیتی خلع سلاح شود، قفل درب جلو باز شود، چراغ‌های اتاق نشیمن روشن شود و آلبوم مورد علاقه شما از طریق Sonos شروع به پخش کند.

چشمک

ادغام Wink امکان کنترل Sonos، چراغ ها، برق و امنیت را از طریق یک برنامه فراهم می کند. کنترل‌های ساده کاربران را قادر می‌سازد تا خانه خود را بدون نیاز به تغییر برنامه کنترل و مدیریت کنند.

یونومی

Yonomi با چندین دستگاه خانه هوشمند از جمله Nest، Philips Hue، LIFX، Ecobee و Lutron کار می کند. ادغام با Sonos به کاربران اجازه می دهد تا سیستم Sonos خود را خودکار کنند یا آن را با سایر دستگاه های خانه هوشمند مرتبط کنند.

ABB

مانند سایر افراد در لیست تایید شده Works with Sonos، ABB امکان اتوماسیون خانگی از جمله بلندگوهای Sonos شما را از یک برنامه فراهم می کند. سیستم ABB-free@home به شما این امکان را می‌دهد که سیستم Sonos خود را با لمس یک دکمه کنترل کنید، و همچنین صحنه‌هایی را برای زمانی که به خانه می‌رسید یا خارج می‌شوید ایجاد کنید.

URC

 • ماژول URC
 • کنترل کامل 2.0

یک ماژول URC به کسانی که دارای سیستم توتال کنترل 2.0 URC هستند اجازه می دهد تا سیستم Sonos خود را کنترل کنند. کاربران می توانند صدا را کنترل کنند، بلندگوها و نوارهای صوتی Sonos را گروه بندی کنند و به موارد دلخواه Sonos دسترسی داشته باشند.

اونکیو

ادغام بین Onkyo و Sonos به کسانی که گیرنده Onkyo دارند این امکان را می دهد تا آن را به بخشی از سیستم Sonos تبدیل کنند. پس از راه اندازی، گیرنده Onkyo و هر بلندگوی متصل به آن با کنترل از طریق برنامه Sonos به طور یکپارچه به Sonos متصل می شود.

راکو

Rako به شما اجازه می دهد تا Sonos خود را از طریق یک سوئیچ ساده کنترل کنید. کاربران با Rako می توانند موسیقی را در هر اتاقی از همان سوئیچ مورد استفاده برای روشنایی، پرده ها و پرده ها پخش کنند.

نیکو

Niko Home Control به کاربران این امکان را می دهد که یک دکمه را فشار دهند یا از تلفن هوشمند خود برای کم کردن نورها، روشن کردن گرمایش و گوش دادن به لیست پخش مورد علاقه خود از طریق سیستم Sonos استفاده کنند. کاربران می توانند سیستم را طوری تنظیم کنند که اگر شخصی در درب منزل باشد، صدا به طور خودکار کاهش می یابد، یا اگر بیرون می روید، تمام چراغ ها و Sonos می توانند با یک کلیک خاموش شوند.

Wondrwall

Wondrwall به شما امکان می دهد موسیقی را از طریق بلندگو در هر یک از کلیدهای روشنایی یا از طریق بلندگوهای Sonos خود پخش کنید. آمازون الکسا در تمام کلیدهای نور Wondrwall ادغام شده است و به شما امکان می دهد از صدای خود برای پخش و کنترل آهنگ ها، لیست های پخش، ایستگاه های رادیویی و پادکست ها در هر یک از بلندگوهای Sonos خود در هر اتاقی استفاده کنید.

نخبه

برخی از اجزای سینمای خانگی Elite با Sonos Connect سازگار هستند و به کاربران اجازه می‌دهند Elite را در سیستم Sonos خود ادغام کرده و آن را از طریق برنامه Sonos کنترل کنند.

اینتگرا

مانند Elite، کامپوننت‌های انتخابی Integra می‌توانند از طریق افزودن Sonos Connect به سیستم صوتی خانگی Sonos موجود یا یک سیستم جدید ادغام شوند. پس از راه‌اندازی، مؤلفه سازگار Integra به‌طور یکپارچه به Sonos متصل می‌شود، فوراً بیدار می‌شود، ورودی‌ها را تغییر می‌دهد و از طریق برنامه یا سیستم کنترل Sonos با ورودی صدا پخش می‌شود.

سنیک

 • Nuimo Control
 • Nuimo کلیک کنید

Nuimo Control Senic یک کنترل از راه دور برای دستگاه های متصل شما از جمله Sonos، Philips Hue و سایر موارد است. Nuimo Click یک سوئیچ بی سیم برای دستگاه های هوشمند خانه شما است که می تواند در هر مکانی نصب شود و هرگز نیاز به شارژ مجدد ندارد و امکان کنترل آسان را فراهم می کند.

ایلان

ادغام دو طرفه ELAN از کشف خودکار استفاده می کند و کنترل سریع و آسان دستگاه های Sonos را امکان پذیر می کند. سایر ویژگی ها عبارتند از گروه بندی، خط ورود، موارد دلخواه و پشتیبانی از حجم.

Ikea Home Smart

سیستم هوشمند خانگی Ikea به کاربران این امکان را می دهد که از کنترل صدا Symfonisk برای پخش موسیقی، تنظیم میزان صدا، پرش به جلو یا بازبینی آهنگ های مورد علاقه با لمس یک دکمه استفاده کنند. طرح محتاطانه را در هر جایی از خانه خود قرار دهید: آن را به یخچال وصل کنید، آن را روی دیوار نصب کنید یا به سادگی آن را روی میز قرار دهید و از اتاقی به اتاق دیگر با خود ببرید. همچنین می‌توانید از Sonos با سایر محصولات هوشمند Ikea مانند روشنایی و پرده استفاده کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا