کار آفرینی و استارتاپ

Zenda 9.4 میلیون دلار برای ساده کردن پرداخت شهریه مدرسه و مدیریت – TechCrunch دریافت می کند

زندایک استارت‌آپ مستقر در امارات متحده عربی که به دنبال تغییر نحوه پرداخت صورت‌حساب‌های مدرسه توسط والدین و نحوه مدیریت موسسات آموزشی برای جمع‌آوری شهریه است، آفریقا را به عنوان مرز بعدی خود برای رشد در نظر گرفته است.

Zenda (Nexopay سابق) به TechCrunch گفت که قصد دارد در ماه‌های آینده از طریق مصر – سومین بازار آن پس از هند – وارد این قاره شود، زیرا با افزایش 9.4 میلیون دلاری سرمایه اولیه خود، رشد خود را آغاز می‌کند.

Zenda از طریق اپلیکیشن خود به والدین این امکان را می‌دهد که هزینه‌ها را مستقیماً به مدارس بپردازند و در عین حال مجموعه‌ها را با امکان پذیرش و مدیریت آنلاین پرداخت‌ها به مدارس ساده‌سازی می‌کند. این بدان معنی است که والدین دیگر نیازی به ارائه فیش های سپرده بانکی به عنوان گواهی پرداخت ندارند زیرا تمام تراکنش های Zenda در زمان واقعی انجام می شود. این استارتاپ همچنین دارای یک گزینه تامین مالی تعبیه شده است که اعتبار شهریه را با ساختار بازپرداخت انعطاف پذیر به والدین تعمیم می دهد.

این استارت آپ در ژوئن سال گذشته توسط رامان تیاگاراجان و حسیب احمد، هر دو کارمند سابق مک کینزی و شرکت، دومین سرمایه گذاری این دو نفر است.

تیاگاراجان گفت که Zenda از اولین استارت‌آپ فناوری اجتماعی خود، با نام nexquare – یک سیستم مدیریت و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای مدارس، مربیان و تنظیم‌کننده‌ها وام گرفته است. تیاگاراجان، که قبلاً خدمات مالی مک‌کینزی را در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) رهبری می‌کرد، به TechCrunch گفت که اولین استارت‌آپ آن‌ها به آنها کمک کرد تا بازار آموزش را در سطح ریز درک کنند و آنها را قادر می‌سازد تا یک راه‌حل فین‌تک بسازند که چالش‌های پیش رو را حل کند. توسط والدین و مدارس پیرامون پرداخت شهریه و مدیریت.

خبر پیشنهادی:   کووید بهترین چیز برای کیتی بود، زیرا برنامه های بیمه برای حیوانات خانگی رونق می گیرند - TechCrunch

تیاگاراجان گفت: پرداخت شهریه در مدارس بیشتر به صورت دستی است و در جایی که دیجیتالی است، دست و پا گیر، گران و جنبه دستی دارد.

“با تمام دانشی که از سرمایه گذاری قبلی خود داریم، بخش آموزش را درک می کنیم. و بنابراین، ما یک برنامه روبه‌روی والدین داریم… ما همچنین عمیقاً در مؤسسات آموزشی ادغام می‌شویم تا اصطکاک را برای والدین و مدارس برطرف کنیم.»

Zenda 9.4 میلیون دلار برای ساده کردن پرداخت شهریه مدرسه و مدیریت - TechCrunch دریافت می کند

Zenda قصد دارد با در نظر گرفتن سایر جنبه های مدیریت مالی شخصی، فراتر از پرداخت شهریه مدرسه عمل کند. اعتبار تصویر: زندا

در میان سرمایه گذارانی که در دور اولیه شرکت کردند، می توان به STV، COTU Ventures، Global Founders Capital و VentureSouq اشاره کرد.

احسان جواد شریک عمومی STV گفت: «رامان، حسیب و تیم شکاف قانع‌کننده‌ای را در بازار و حمایت از خانواده‌ها در موضوعی که برای آنها بسیار مهم است، شناسایی کرده‌اند. با دیدن کشش قوی آنها در چند ماه گذشته، نمی‌توانیم بیشتر از این درباره Zenda هیجان‌زده باشیم. امارات متحده عربی یک بازار 8+ میلیارد دلاری برای هزینه های آموزش خصوصی است و آنها در حال حاضر به خوبی آماده هستند تا رهبری را به دست آورند.

تیاگاراجان می‌گوید از زمان راه‌اندازی، کاربران Zenda 20 برابر شده‌اند، و این برنامه تا پایان سال گذشته به بیش از 100 میلیون دلار در حجم پرداخت سالانه قراردادی رسیده است. و این استارت‌آپ امسال چشم به رشد بیشتری دارد زیرا با استفاده از بودجه جدید، گسترش خود را فراتر از امارات متحده عربی تسریع می‌کند، که از اصلاح محصولش نیز پشتیبانی می‌کند.

خبر پیشنهادی:   بازی Mobility 2022! – TechCrunch

تیاگاراجان گفت: “بیشتر بودجه در حوزه توسعه بازار و تجربه مشتری استفاده می شود.”

در بلندمدت، Zenda پیش بینی می شود که با دربر گرفتن سایر جنبه های مدیریت مالی شخصی، فراتر از پرداخت شهریه مدرسه باشد.

ماموریت ما این است که به خانواده ها کمک کنیم تا رشد کنند. هدف ما این است که مدیریت پول خود را برای خانواده‌ها آسان‌تر کنیم و سلامت مالی آنها را فراهم کنیم… ما نیاز به محصولات خانواده محور ساده و مشارکتی را می‌بینیم.»


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا