فوتبالورزشی

آرسنال پس از مرگ پیشاهنگ سابق استیو رولی که افرادی مانند سسک فابرگاس، رابین ون پرسی، ری پارلور و تونی آدامز را کشف کرد ادای احترام کرد.

آرسنال به استیو رولی پیشاهنگ سابق ادای احترام کرد که متأسفانه در سن 63 سالگی پس از کشف برخی از بهترین بازیکنان باشگاه درگذشت.

رولی یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های سابقه‌ای در تاریخ آرسنال است که چهار دهه او کلید بسیاری از بزرگترین افتخارات توپچی‌ها بوده است.

ویژگی های رکس

رولی ری سالن talkSPORT را پیدا کرد

رولی که در سال 1980 به صورت پاره وقت به باشگاه پیوست، بعداً در سال 1996 زیر نظر آرسن ونگر به عنوان پیشاهنگ ارشد انتخاب شد و تا سال 2017 این سمت را حفظ کرد.

رولی نقش مهمی در کمک به آرسنال برای حفظ جام‌های قهرمانی خود در دوران انتقال بین دوران جورج گراهام و ونگر داشت و در عین حال تعدادی از اسطوره‌های توپچی‌ها را در اختیار داشت.

بیانیه آرسنال خوانده شد: «همه در باشگاه با اندوه عمیق اعلام می کنند که استیو رولی، پیشاهنگ ارشد سابق ما پس از یک بیماری کوتاه، درگذشت.

استیو، 63 ساله، از ژانویه 1980، زمانی که نقش پاره وقت در عملیات پیشاهنگی جوانان ما در اسکس را آغاز کرد، با باشگاه در ارتباط بود. موفقیت های قابل توجه اولیه در شناسایی استعدادها – از جمله تونی آدامز و ری پارلور – منجر به یک موقعیت تمام وقت در زمان جورج گراهام به عنوان مدیر شد.

آرسن ونگر پس از ورودش در سال 1996، استیو را به عنوان پیشاهنگ ارشد ما منصوب کرد و این سمت را تا سال 2017 حفظ کرد.

“در طول چهار دهه با باشگاه، استیو و شبکه پیشاهنگانش مسئول شناسایی و تامین امنیت بازیکنان زیادی بودند که در موفقیت در زمین باشگاه نقش داشتند.


رولی در حین کار زیر نظر ونگر تعدادی از بزرگان باشگاه را کشف کرد

رولی در حین کار زیر نظر ونگر تعدادی از بزرگان باشگاه را کشف کرد

در حال حاضر افکار ما با خانواده و دوستان استیو است.

“در آرامش بخواب، استیو.”

نام های بزرگ و جدایی ناپذیری مانند سسک فابرگاس و رابین ون پرسی توسط رولی و همچنین تعدادی از بازیکنان دوره قبل کشف شد.

افرادی مانند تونی آدامز و ری پارلور خود talkSPORT توسط پیشاهنگ سابق کشف شدند. با پارلور ادای احترامی به رولی در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

پارلور در این باره گفت: “من 11 یا 12 ساله بودم که با آرسنال قرارداد بستم، او همیشه به پدرم اذیت می کرد که او را به آرسنال برساند، بهترین تصمیمی که من گرفتم.

او در حرفه ام به من کمک زیادی کرد. او چه اسطوره ای بود، خبر کاملاً ویرانگر برای باشگاه فوتبال آرسنال اما چه افسانه ای. اگر استیو رولی نبود، جایی که برای آرسنال بازی می‌کردم، نبودم.»
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا