کار آفرینی و استارتاپ

بررسی موجودی بانکی Glambook، زیرا هدف آن Airbnb برای متخصصان زیبایی است – TechCrunch

در دنیای زیبایی، حرفه ای های مستقل اغلب در نهایت یک صندلی در یک سالن اجاره می کنند. گلم بوک بر این باور است که بازار برای برخی اختلالات فناوری آماده است، نه شبیه به کرایه یک صندلی در ماشین شخصی (Uber)، یک میز در دفتر شخصی (WeWork) یا یک اتاق با منظره در خانه شخصی (Airbnb). این شرکت 2.5 میلیون دلار با ارزش 12 میلیون دلاری جذب کرد.

سرمایه گذاری جدید برای رشد پایگاه مشتریان فعلی شرکت و پشتیبانی از زیرساخت های نوپا استفاده خواهد شد. این شرکت در حال افتتاح فضاهای همکاری زیبایی در سراسر لندن برای شروع است و به گسترش بین المللی چشم دوخته است. علاوه بر املاک و مستغلات خود، این شرکت در حال حاضر میزبان 20000 متخصص آزاد در 50 شهر اروپایی است، برای قرار ملاقات در خانه، دفتر یا سالن.

«نسل جدیدی از مصرف‌کنندگان، برندهای زیبایی را به‌عنوان نهادهایی می‌بینند که می‌توانند از طریق نقاط تقاطع مختلف، از جمله فیزیکی و دیجیتال، به آن‌ها دسترسی داشته باشند. الکس تامچنکو، مدیرعامل Glambook می‌گوید: آن‌ها انتظار دارند همان کیفیت خدمات را در فروشگاه، در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی داشته باشند، بنابراین Glambook به پلی بین سازندگان زیبایی و مشتریان تبدیل می‌شود.

گروهی از فرشتگان تجاری در این دور سرمایه گذاری کردند. یکی از شناخته شده ترین آنها ولاد پینسکی، بنیانگذار Endel، یک استارتاپ سری B مستقر در برلین است.

دفتر مرکزی Glambook در برلین، آلمان قرار دارد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا