کار آفرینی و استارتاپ

شرکت بازی سازی Kabam برای همسویی بهتر با اهداف، 7 درصد نیروی کار خود را اخراج می کند • TechCrunch

کابامTechCrunch از منابع دریافته است که شرکت بازی سازی که بازی های موبایل را با همکاری برندهای سرگرمی مانند دیزنی، مارول و یونیورسال توسعه داده است، حدود 7 درصد – حدود 35 نفر – از نیروی کار خود را اخراج کرده است و از طریق ایمیل با شرکت تأیید کرده است.

یک فرد آشنا با توسعه گفت که شرکت مستقر در ونکوور در اوایل این هفته به کارکنان آسیب دیده در مورد این حرکت اطلاع داد.

زمانی که ما در Kabam اولویت های استراتژیک خود را بررسی کردیم، تصمیم گرفتیم ساختار منابع خود را در راستای اهداف خود تنظیم کنیم. این بدان معناست که در حالی که ما در سال آینده به استخدام در زمینه های کلیدی ادامه خواهیم داد، متأسفانه، تقریباً 7٪ نیروی کار خود را کاهش می دهیم. برای کسانی که راهشان را جدا می کنیم، از آنها سپاسگزاریم [sic] یکی از سخنگویان Kabam در بیانیه ای که به TechCrunch ایمیل شده است، گفت: سهم آنها در موفقیت ما است و از آنها در این گذار چالش برانگیز حمایت می کنند.

این شرکت دارای بیش از 500 کارمند است.

Kabam دارای یک کاتالوگ از بازی های موبایلی است که در مجموع صدها میلیون بار دانلود می شود، از جمله Marvel Contest of Champions، Disney Mirrorverse، Shop Titans، Transformers: Forged to Fight، Mini Guns، Fast & Furious 6: The Game، Fast & Furious: Legacy. و بلاسترون این شرکت همچنین دارای استودیوها و دفاتری در مونترال، سانفرانسیسکو، شارلوت تاون، آستین و لس آنجلس – در کنار دفتر مرکزی آن در ونکوور است.

این شرکت بازی‌سازی که در سال 2006 تأسیس شد، تا سال 2016 به عنوان یک استارت‌آپ فعالیت داشت تا اینکه توسط شرکت Netmarble Games کره جنوبی با قیمت 700 تا 800 میلیون دلار خریداری شد.

در ماه مارس سال جاری، عملیات نتماربل در آمریکای شمالی ادغام شد با کابام هدف آن ارائه بسیاری از عناوین بازی Netmarble به بازارهای غربی بود.

Kabam یکی از شرکت‌های بسیاری در دنیای فناوری است که در طول این رکود اقتصادی، نیروی کار خود را کاهش داده است. در چند روز گذشته، تأثیر بحران مالی مداوم تا حد زیادی از طریق اخراج های گسترده اعلام شده توسط توییتر و متا مشاهده شد. شرکت هایی از جمله نتفلیکس، اسپاتیفای و تنسنت نیز برخی از کارکنان خود را آزاد کردند. به طور مشابه، استارت آپ های هندی مانند Unacademy، Byju’s و Ola نیز صدها و هزاران کارمند خود را اخراج کرده اند تا بار سرمایه گذاری و سرمایه گذاری محدود را کاهش دهند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا