ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر سابق مهندسی FTX تحت نظارت مجری قانون ایالات متحده، جلسات ادعایی Proffer با دادستان ها در نیویورک برگزار شد – بیت کوین نیوز

بر اساس گزارشی که به نقل از افراد آشنا با این موضوع، مقامات مجری قانون ایالات متحده در حال بررسی دقیق نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX هستند. گزارش دیگری که در 10 ژانویه 2023 منتشر شد، جزئیاتی را بیان می کند که سینگ با دادستان های فدرال در یک جلسه پیشنهادی ادعایی که در دفتر دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک برگزار شد، ملاقات کرد. علاوه بر این، دادستان های فدرال فاش کرده اند که تحقیقات در مورد کلاهبرداری ادعایی در FTX و شامل سم بنکمن-فرید آنقدر گسترده است که دفتر دادستانی در ناحیه جنوبی نیویورک می تواند تمام منابع خود را تمام کند.

نیشاد سینگ، مدیر سابق FTX تحت بازجویی دادستان های SDNY، همکاری احتمالی می تواند SBF را منزوی کند

پنج روز پیش، یک گزارش توضیح داد که نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX، در رادار مقامات اجرای قانون ایالات متحده از ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) قرار داشت. این اطلاعات توسط “افراد آشنا با موضوع” فاش شده است و فعالیت های سینگ در زمان های اخیر ناشناخته بوده است.

آنچه در مورد مدیر مهندسی سابق FTX شناخته شده است این است که او از سال 2020 به نامزدهای سیاسی دموکرات 9.3 میلیون دلار کمک کرده است. گفته می شود که سینگ کد را به پلت فرم FTX و جزئیات اسناد ورشکستگی کمک کرده است.

روز سه شنبه، دیگری گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ به تفصیل بیان شده است که سینگ در منطقه جنوبی نیویورک (SDNY) دیده شده است و جلسات پیشنهادی با مجریان قانون محلی برگزار کرده است. غالباً، جلسات پیشنهادی به این منظور است که به متهمان یا مظنونان اجازه می دهد تا مواجهه مجرمانه خود را کاهش یا تبرئه کنند.

با این حال، آنها همیشه برای فرد جواب نمی‌دهند و پس از انجام یک جلسه پیشنهادی، باز هم می‌توان یک شرکت‌کننده را به همان جرایم مجرمانه متهم کرد. جلسات ادعایی سینگ نیز توسط “افراد آشنا با موضوع” مستند و افشا شد.

آوا بنی موریسون از بلومبرگ توضیح داد که اگر سینگ مانند گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا، همکاری کند، ممکن است سم بنکمن-فرید از SBF را “به طور فزاینده ای منزوی کند.” بنی موریسون با دادستانی در ناحیه جنوبی نیویورک و وکیل سینگ، اندرو دی. گلدشتاین تماس گرفت و هر دو دفتر “از اظهار نظر خودداری کردند.”

علاوه بر جلسات پیشنهادی ادعایی با دادستان های سینگ و SDNY، چارلز گاسپارینو از شبکه بیزینس فاکس این هفته توضیح داد که دادستان ها شکایت داشتند که ممکن است منابع در تحقیقات کلاهبرداری مربوط به FTX و SBF تمام شده باشد.

دادستان ها به وکلای مرتبط با این موضوع می گویند [the Sam Bankman-Fried] تحقیق درباره تقلب این پرونده به قدری گسترده است که می تواند منابع منطقه جنوبی را تمام کند، زیرا شامل رشوه خواری احتمالی، نقض مشارکت در کمپین انتخاباتی، دستکاری بازار و دزدی می شود. [and] تقلب، گاسپارینو نوشت در روز دوشنبه. چند نفر در مورد وضعیت دولت شوخی کردند و برخی دیگر SBF را مسخره کردند. یکی از افراد به شوخی می گوید: «منابع طاقت فرسا همان چیزی است که به نظر می رسد SBF در آن بهترین است متذکر شد.

برچسب ها در این داستان

آلامدا ریسرچ، اندرو دی. گلدشتاین، بلومبرگ، رشوه، نقض مشارکت در کمپین، کارولین الیسون، چارلز گاسپارینو، افشای جنایی، جرایم جنایی، مدیر سابق مهندسی، شبکه تجاری فاکس، کلاهبرداری، ftx، گری وانگ، دستکاری بازار، نیشاد سینگ، جلسه پیشنهادی، جلسات پیشنهادی، منابع، سام بنکمن-فرید، منطقه جنوبی نیویورک، سرقت، اجرای قانون ایالات متحده

نظر شما در مورد داستانی که می گوید نیشاد سینگ در جلسات پیشنهادی در نیویورک در حال صحبت با مقامات مجری قانون فدرال دیده شده است، چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مدیر سابق مهندسی FTX تحت نظارت مجری قانون ایالات متحده، جلسات ادعایی Proffer با دادستان ها در نیویورک برگزار شد - بیت کوین نیوز

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا