ارز دیجیتالاقتصادی

گزارش، 2 مدیر دیگر بایننس ایالات متحده، Crypto Exchange را ترک کردندطبق گزارش‌ها، دو مدیر دیگر در بایننس ایالات متحده در بحبوحه دور دیگری از اخراج‌ها در صرافی مشکل‌دار ارزهای دیجیتال استعفا می‌دهند. این خروج در حالی اتفاق می‌افتد که پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتالی بایننس در ایالات متحده هنوز تحت فشار نظارتی شدیدی است که به تجارت آن آسیب وارد کرده است.

با کاهش مشاغل بیشتر، مدیران حقوقی و ریسک بایننس ایالات متحده کنار می‌روند.

مدیران ریسک و حقوقی در حال رفتن هستند بایننس ایالات متحدهوال استریت ژورنال، زیرمجموعه آمریکایی بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در گزارشی که پس از اخبار این هفته درباره خروج مدیر اجرایی این پلتفرم منتشر شد، فاش کرد.

این روزنامه روز پنجشنبه در مقاله ای به نقل از منابع آگاه از تغییرات مدیریت پلت فرم معاملاتی نوشت، کریشنا جووادی، رئیس حقوقی این نهاد و سیدنی ماجلیا، مدیر ارشد ریسک آن، از سمت خود استعفا می دهند.

روز سه شنبه، بلومبرگ گزارش داد که برایان شرودر، مدیرعامل بایننس ایالات متحده نیز سمت خود را خالی کرده است و با یک انتصاب موقت جایگزین وی خواهد شد. خروج مدیران همزمان با دور دیگری از کاهش مشاغل است که یک سوم از نیروی کار شرکت را کاهش داد.

اخراج کارکنان در بحبوحه چالش‌های حقوقی و تجاری بزرگ برای مبادلات دارایی دیجیتال پیشرو در ایالات متحده و جاهای دیگر رخ می‌دهد. در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بایننس، موسس آن Changpeng Zhao (CZ) و بخش آمریکایی آن را به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مورد شکایت قرار داد.

SEC آنها را به انحراف وجوه مشتریان و گمراه کردن سرمایه گذاران و تنظیم کننده ها متهم کرد در حالی که یک پلت فرم معاملات غیرقانونی در ایالات متحده را اداره می کنند. جووادی یکی از نمایندگان بایننس ایالات متحده بود که مسئول ارتباط با رگولاتور اوراق بهادار بود.

در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از بایننس و CZ به دلیل نقض مقررات معاملات و مشتقات شکایت کرد. گزارش‌های رسانه‌ها همچنین فاش کردند که این غول رمزارز به دلیل مشکوک شدن به فرار از تحریم‌ها علیه روسیه توسط وزارت دادگستری تحت تحقیق است.

کریشنا جووادی و سیدنی ماجلیا به گروهی از مدیرانی می‌پیوندند که امسال را ترک کرده‌اند. پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی صرافی، استیون کریستی، معاون ارشد رئیس‌جمهور در زمینه انطباق، هون نگ، مشاور عمومی بایننس، لئون فونگ، که مسئول منطقه آسیا و اقیانوسیه بود، و مایور کامات، رهبر محصول، از جمله آنها هستند.

استعفای مدیران بایننس در اروپای شرقی و روسیه، گلب کوستارف و ولادیمیر اسمرکیس را به دنبال داشت که در اوایل سپتامبر اعلام شد. Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance قبلاً به دنبال کم اهمیت جلوه دادن اهمیت خروج مدیران بود و گزارش های خبری در تابستان امسال ادعا کردند که صرافی 1000 کارمند را اخراج کرده است.

آیا انتظار اخراج و خروج مدیران بیشتری را در بایننس و بازوی آمریکایی آن دارید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا