فوتبالورزشی

منچسترسیتی تنها یک امتیاز تا مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست کلوب بروژ در اتحاد فاصله دارد و ژائو کانسلو با ترنت الکساندر-آرنولد رقیب خود را با سه پاس گل به ثبت رساند.

منچسترسیتی مجبور شد سخت کار کند، اما در نهایت با پیروزی 4-1 مقابل کلوب بروژ پیروز شد و تنها یک امتیاز تا مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا فاصله داشت.

نیمه اول سختی برای سیتیزن ها بود، اگرچه آنها زمانی که ژائو کانسلو یک شوت پایین را در محوطه جریمه شلیک کرد و فیل فودن بعد از ربع ساعت به خانه برگشت، به موفقیت رسیدند.

گتی

فودن پنجمین گل خود را در تمامی رقابت ها مقابل بروژ به ثمر رساند

گریلیش شجاعانه تلاش کرد تا چیزی برای قهرمان لیگ برتر خلق کند

گریلیش شجاعانه تلاش کرد تا چیزی برای قهرمان لیگ برتر خلق کند

با این حال همتایان بلژیکی آنها از بازی ضعیف قهرمان لیگ برتر استفاده کردند و این یک گل عجیب بود که آنها را به بازی بازگرداند.

بورگس ابتدا به یک توپ شل در داخل محوطه جریمه برخورد کرد و در حالی که سیتی به سطح استراحت رفت، از سمت راست سانتری را به جان استونز وارد کرد.

با این حال، پپ گواردیولا قاطعانه تیمش را با هدفی بسیار بیشتر به بیرون فرستاد و کانسلو دوباره معمار آن بود که صلیب را به سمت تیرک عقب حرکت داد و ریاض محرز به خانه رفت.

به نظر می رسید که به شدت اعتماد بروژ را خدشه دار کرد و معرفی رحیم استرلینگ برای جک گریلیش سرعت بسیار مورد نیاز را تزریق کرد و مهاجم انگلیسی پس از یک حرکت پاس زیبا بین فودن و ایلکای گوندوگان، آلمانی را به محوطه جریمه فرستاد. مربع

استرلینگ پس از دقایقی از روی نیمکت گلزنی کرد

خبرگزاری فرانسه

استرلینگ پس از دقایقی از روی نیمکت گلزنی کرد

کانسلو یک نیروی محرکه از عمق برای پپ گواردیولا بود

گتی

کانسلو یک نیروی محرکه از عمق برای پپ گواردیولا بود

گابریل ژسوس که بازی تک به تک را از دست داد، سپس خودش وارد دروازه شد، زمانی که کانسلو این بار دوباره از سمت راست وارد محوطه جریمه شد و به برزیلی که توپ را با نوازش سیمون مینیوله زد، از سمت راست تغذیه کرد.

در شبی که ترنت الکساندر-آرنولد در پیروزی لیورپول مقابل اتلتیکو مادرید یک ستاره خلاقانه برای لیورپول بود، خلاقیت مدافع کناری پرتغالی یک منظره دیدنی بود.

با تساوی پاری سن ژرمن مقابل RB لایپزیگ در آلمان، این بدان معناست که بازی معکوس در اتحاد در 24 نوامبر یک ضربات مستقیم برای تعیین برنده گروه خواهد بود، با یک امتیاز که سیتی برای نهمین سال متوالی به صعود نیاز دارد. یک ردیف.

.


منبع

خبر پیشنهادی:   دنی مورفی می گوید منچستریونایتد و مایکل کریک از روی کین انتقاد می کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا